Hakkımızda
Images Elektrikçiniz Hakkında

Hakkımızda

Firmamız BERK Elektrik Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri  Olarak 2000 Yılında Engin İçbudak Tarafından Demirköprüde Kurulmuştur...
 
2011 Yılında BerkEn Elektrik Bilgisayar Güvenlik Akıllı Ev Sistemleri  Olarak isim Değişikliği Yapılmıştır Devam Eden Süreçte ...

2017 Yılında Elektrikçiniz Olarak isim degiştirerek  Elektrikciniz.Net Adresiyle Hizmete Devam Etmekteyiz ..
 Firmamız  Elektrik Malzemeleri Satış Ve Teknik Servis Proje Uygulama, Bilgisayar Donanım,Yazılım,Network Çözümleri, WebTasarım,Hosting Satış Ve Teknik Destek Proje Uygulama ..  Görüntülü Konuşma Sistemleri, Alarm, Kamera, Otomatik Geçiş Sistemleri, Kartlı Geçiş Personel Takip Sistemleri Satış Teknik Servis. Akıllı Ev Otomosyon Sistemleri   Satış Ve Teknik Servis Hizmetileri  Vermektedir..

Online Alişveriş Hizmetlerinde  Bizde Varız Yakışanı Al Adresinden Ürünlerimize Ulaşaıp Size,Evinize,Arabanıza Hayatınıza Yakışanı Alabilirsiniz..

Önemli:  Elektrikçiniz.net  Sadece Yakışanı Al 'da Mağazamız Vardır.. Diğer Hiç Bir Satış Kanalında Elektrikçiniz Olarak Mağazamız Yoktur Kendi Mağazalarımızda Satış Yapmaktayız Lütfen Başka Satıcılar için Bizleri Rahatsız Etmeyiniz..

Elektrikçiniz izmir Karşıyakada Başlayan Ve Devam Eden 30 yıllık Tecrübemizle Sayın Müşterilerimize Hizmet Vermeye Devam Etmektedir..